Стаялі мы ў чарзе на мусарскую "лекцыю", і стаяў за намі мужык, з якім разгаварыліся і аказалася, што ён за наркату. Рэжым на пачатку ў яго быў падобны на наш - на "лекцыі" кожны тыдзень, але потым пеменьшылі да аднаго раза на месяц. Калі мы згадалі, што мы палітычныя і назвалі свае тэрміны за проста так, то ён абурыўся свайму тэрміну: "Дык вы ж САМОГА зьвергнуць хацелі, а я ўсяго толькі марыхуаны аднойчы пакурыў, і за гэта - тры гады".
Интересно, сколько простых "пешек" и курьеров посадили, а сколько больших дельцов и дилеров избежали ответственности, а?? И сколько звезд на погоны упало за то, что пересадили кучу дурных детей, которые пытались подзаработать?
Калий не покупают, электричество так же, белазы не конкуренты китайцам и россиянам, автобусы маз очень горючие, а охрану семьи надо хорошо кормить, а то разбегутся как IT специалисты. Тут по примеру Голандии и до легализации некоторых наркотиков не далеко.
А шо так, мусора? Перестали покупать?
АдказацьС проституцией мусара борются "беспощадно" ибо сами и крышуют. Ну куда ещё девки ездят на субботники. Тоже самое и с наркотой.
Адказацьмукі з намассквы прыбыло?
АдказацьСтаялі мы ў чарзе на мусарскую "лекцыю", і стаяў за намі мужык, з якім разгаварыліся і аказалася, што ён за наркату. Рэжым на пачатку ў яго быў падобны на наш - на "лекцыі" кожны тыдзень, але потым пеменьшылі да аднаго раза на месяц. Калі мы згадалі, што мы палітычныя і назвалі свае тэрміны за проста так, то ён абурыўся свайму тэрміну: "Дык вы ж САМОГА зьвергнуць хацелі, а я ўсяго толькі марыхуаны аднойчы пакурыў, і за гэта - тры гады".
АдказацьПрибыль упала плюс в Сирии производство уничтожено.
АдказацьИнтересно, сколько простых "пешек" и курьеров посадили, а сколько больших дельцов и дилеров избежали ответственности, а?? И сколько звезд на погоны упало за то, что пересадили кучу дурных детей, которые пытались подзаработать?
АдказацьКалий не покупают, электричество так же, белазы не конкуренты китайцам и россиянам, автобусы маз очень горючие, а охрану семьи надо хорошо кормить, а то разбегутся как IT специалисты. Тут по примеру Голандии и до легализации некоторых наркотиков не далеко.
Адказаць