2 декабря 2024, понедельник, 19:39
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+9 +
ыдыёть, 15:35, 2.12

Скрытые? А зачем табличка?

Ответить
+19 +
Хаааамыыы!, 16:52, 2.12

Проще посадить на заднее сидение по "скрытому" менту - они уже оплаченые.

Ответить
+24 +
уважаю себя, 15:43, 2.12

Народу пофиг. Как катались так и продолжают. Лично я ни ногой!

Ответить
+23 +
Оршанский барбос, 16:50, 2.12

Не хлопаю громко дверью, отряхиваю ботинки, но в такси с камерой садиться не собираюсь. Хватит камер по осиановкам.

ПНХ.

Ответить
+30 +
Кранты рэжыму, 15:48, 2.12

Многа розуму ня трэба, каб усе ўзяць пад кантроль і з гэтага жыць, выцягваючы грошы за кожнае парушэнне " закону"
Рэжым барзее ад уседазволенасці,
але ж рэсурсы ў такіх сістэмах, дзе ўсё праз гвалт ды кантроль, нарэшце усё ж такі закончваюцца, бо развіцця няма, і мы бачым фініш, гніенне лукашызму- рашызму
Гэта кранты рэжыму - прыхаваныя камеры назірання ў таксі
Вы яшчэ ў прыбіральнях эабыліся камеры ўсталяваць
А, і можна яшчэ на кожным дрэве ў парках і на кожнай яліне ў лесе ўсталяваць камеры
Бо на кажным кроку ў кожным будынку смецце/менты - гэтага вам мала для кантролю

Ответить
+4 +
ильич, 17:35, 2.12

не вводите в заблуждение. у режима не закончаться ресурсы. хватит таких идей ище со строительства ссср. пятилеток и двадцатилеток.
ресурсы надо самим забирать.

Ответить
+3 +
Рэжым памірае, 19:06, 2.12

Акрамя матэрыяльных рэсурсаў ёсць рэсурсы ментальныя, духоўныя , і гэтыя рэсурсы (магчымасць развівацца, ісці ўгору, ісці ўперад, каб ствараць матэрыяльныя рэчы) - у лукашызму- рашызму на нуле.
Таму ўсе накіравана на кантроль, на знішчэнне жывой думкі, знішчэнне любой самастойнай ідэі, на барацьбу з самім сэнсам існавання чалавека, яго нармальнага жыцця -:гэта праявы паступовай смерці рэжыму
Ён ужо мёртвы, і помсціць жывым

Ответить
+29 +
к141, 15:48, 2.12

Таксоўка - гэта цяпер яшчэ адное месца дзе трэба быць пільным, думаць што гаворыш і памятаць што за табою сочаць увесь час...

Ответить
+21 +
Вася, 15:50, 2.12

Ну щас налоговая будет смотреть кто часто в таки ездит.

Ответить
+24 +
Уже?, 16:24, 2.12

А в туалеты?И потом выставить в общую базу.

Ответить
+5 +
ds, 18:21, 2.12

Сканер отпечатков пальцев забыли. Ну, это ближе к весне добавят.

Ответить
0 +
игорь, 19:25, 2.12

Какие объёмы памяти надо иметь, чтобы это хранилось год ???

Ответить
+1 +
LDP, 19:28, 2.12

Скрытые камеры, микрофоны... в такси и в других местах будут устанавливать за счёт налогоплательщика. Прикорытники синепалого будут наблюдать, кто против трусливого таракана,-а их подавляющее большинство. Так и до эоектронного концлагеря не далеко.

Ответить
+2 +
xxx, 19:35, 2.12

Борцы с престурностью мусорские скоро задницы крадратные будут иметь. Сначала в соцсетях по трое ходили, теперь еще записи из такси пересматривать будут в поисках одиночных пикетов и оскорблений пересидента. Деградация полная.

Ответить